Dárkové poukazy

Chcete udělat radost svým blízkým a koupit jim nevšední zážitek? Můžete tak učinit u nás zakoupením jakékoliv akce formou dárkového poukazu – voucheru. Dárkový poukaz je možno pro Vás připravit i na Vámi zvolenou akci či túru s horským vůdcem.

Nabízíme Vám tímto koupi poukazu na vybranou aktivitu jako je výstup na Grossglockner či Mont Blanc v Alpách, Gerlachovský štít ve Vysokých Tatrách, skialpové přechody Hoch Tirol a Haute Route, nebo na lavinové a skialpové kurzy pro začátečníky. Můžeme Vám vytvořit i poukaz na míru, na Vámi vybranou aktivitu či výstup, která není v nabídce poukazů.

Bližší informace o typu a ceně voucheru získáte na tel: +420 608 769 064 nebo můžete poslat objednávku mailem.

Pozn. Poukaz se objednává u nás na danou aktivitu, zaplatí, po připsání peněz na náš účet je zaslán poukaz navámi zvolenou adresu doporučeně. Je námi podepsán, má platnost do daného data (většinou 1,5 roku). Platnost se dá po dohodě z omluvitelných důvodů prodloužit. Dá se po dohodě převést na třetí osobu. Termín dané aktivity je na domluvě s námi, při dané aktivitě se nám předkládá a vrací jako neplatný. Účet pro zaplacení viz obchodní podmínky).