ledovcový kurz

LEDOVCOVÝ KURZ
Je určen pro ty, co chtějí zdolávat alpské velikány či se jen procházet nádhernými údolími sněhem a ledem pokrytých. K tomu je důležité zvládnou chůzi na mačkách a dobře vládnout cepínem. Pohyb v lanovém družstvu, orientace na ledovci mezi trhlinami, poznat nebezpečí séraků a lavin, pomoc při pádu do trhliny či pohyb po kletterstaigu (zajištěné cesty) – to jsou další dovednosti, které se na našich kurzech naučíte. Je to kurz pro všechny, co se chtějí pohybovat ve velkých horách …

Počet účastníků:
6 lidí na vůdce (lektora), max 12 osob.
Minimální počet účastníků ledovcového kurzu je 4, jinak se kurz ruší.

Místo konání:
Alpy – v okolí chat Wiesbadenerhütte, Rudolfhutte, Oberwalderhütte a další …
(lokalita podle zájmu a ledosněhových podmínek podmínek).

Termíny:
2.-4.6.2018 (zrušeno)
Po domluvě možno i jiný individuální termín.

Cena: 3.990 Kč/osoba, v ceně je zahrnuta služba horského vůdce, materiál k přednáškám v tištěné podobě a malý praktický dárek. V ceně není doprava, ubytování a strava.
Přesné informace najdete ve všeobecných podmínkách.
Závaznou přihlášku pošlete na e-mail: zofin@rockart.cz, my Vám zpětně potvrdíme účast. Platba na účet 2112604561/2700 u Unicredit banky. Přihláška vám bude závazně potvrzena mailem po zaplacení. Jako variabilní symbol uveďte vaše datum narození, do poznámky pro příjemce uveďte vaše jméno a „lavinovykurz“.
Doplatek na místě. Při neúčasti na kurzu je záloha nevratná, účast na kurze je možno převést na třetí osobu. Při počtu menším jak 4 osoby se kurz ruší.

Kontakt: Pavel Žofka, tel: +420608769064, E-mail: zofin@rockart.cz

Komentáře nejsou povoleny.